Ordo Fratrum Minorum Capuccinorum

Log in
aktualizacja 3:54 PM CET, Oct 27, 2020

Custodia Provinciale del Camerun - elezioni

Custodia Provinciale del Camerun - elezioni: Custode: fr. Kenneth Kinyuy Ayeni1C: fr. Peter Bernsa2C: fr. Author Nga Abanfegha3C: fr. Aloysius Kongnyuy Ngongbi4C: fr. Martin Dikwa Eletti: 22/10/2020Luogo: Melong II. Camerun.Presidente: fr. Angelo Borghino, Ministro Provinciale Lombardia NB: In questa elezione, il numero dei consiglieri della…

Prowincja Piemontu - wybory

Prowincja Piemontu - wybory: MP: br. Roberto Rossi RaccagniVP: br. Pierangelo Chiera2C: br. Claudio Passavanti3C: br. Marco Costa4C: br. Michele Rivoira Data: 15.10.2020Miejsce: Armeno, WłochyPrzewodniczący: br. Francesco Neri, Radny GeneralnyObecny: br. Roberto Genuin, Minister Generalny

Kustodia Prowincjalna Pakistanu – nominacja

Kustodia Prowincjalna Pakistanu – nominacja: KU: br. Khalid Rahmat1R: br. Asfaq Anthony2R: br. Francis Sabir3R: br. Qaisar Feroz4R: br. Henry Paul Nominacja: 07.10.2020Przez Ministra Prowincjalnego i Radę Prowincji Belgii i Flandrii

Prowincja Genui - wybory

Prowincja Genui - wybory: MP: br. Francesco Rossi (potwierdzony)WP: br. Marian Zieliński2R: br. Agostino Bassani3R: br. Gianfranco Jacopi4R: br. Vittorio Casalino Data: 08.10.2020Miejsce: Sestri Levante, Casa Madonnina del Grappa, ItaliaPrzewodniczący: br. Francesco Neri, Radny Generalny (Obecny: br. Roberto Genuin, Minister Generalny)

Prowincja Portugalii - wybory

Prowincja Portugalii - wybory: MP: br. Antonio da Silva MartinsWP: br. Hermano Filipe de Jesús da Silva Rodrigues2R: br. Américo dos Santos Costa3R: br. Luis Manuel Novais Leitao4R: br. Joao Jose Costa Guedes da Silva Data: 07.10.2020Miejsce: Fatima, PortugaliaPrzewodniczący: br. José Ángel Torres Rivera, Wikariusz…

Prowincja Katalonii - wybory

Prowincja Katalonii - wybory: MP: br. Eduard Rey i Puiggros (confermato)VP: br. Gil Pares i Casellas2C: br. Lluis A. Arrom i Albeniz3C: br. Jesus Romero i Lagatto4C: br. Jacint Duran i Boada Data: 30.09.2020Miejsce: Klasztor Santa Anna Sarrià, Barcelona, HiszpaniaPrzewodniczący: br. José Ángel Torres Rivera,…

Prowincja Krakowska - wybory

Prowincja Krakowska - wybory: MP: br. Marek MiszczyńskiWP: br. Rafał Pysiak2R: br. Michał Kiełbasa3R: br. Tomasz Łakomczyk4R: br. Waldemar Korba Data: 30.09.2020Miejsce: Klasztor Kapucynów w Krakowie, PolskaPrzewodniczący: br. Piotr Stasiński, Radny Generalny Na zdjęciu od lewej do prawej: br. Waldemar, br. Rafał, br. Marek, br.…

Benin, Madagaskar, Hiszpania

Kustodia Beninu – wybory:KU: br. Bernardin Boko1R: br. Aubin Aguessy2R: br. Cyr DomonhedoData: 25.09.2020Miejsce: Fraternité Notre-Dame de Lorette de Ouessè, Ouidah, BeninPrzewodniczący: br. Sergio Lorenzini, Min. Provinciale delle Marche, Italia. Na zdjęciu od lewej do prawej: br. Cyr Domonhedo, br. Bernardin Boko, Custode i br.…
Subskrybuj to źródło RSS